Vážení a milí, přátelé, kamarádi, příznivci cestování a dobré hudby

A už se to pomalu blíží.
PODZIMNÍ OZVĚNY nás - a hlavně vás - budou čekat  9. - 13. 11. 2017 s hlavním programem v kině Vesmír a DK Akord. Popatnácté.

Ale pozor, kromě toho máme pro vás malé překvapení. Pro vás, kteří neradi sedíte celý den na jednom místě - čeká nás spousta doprovodných přednášek, vystoupení a koncertů na různých místech v Ostravě. Letos poprvé také v DK Akord a v Centru volného času v Porubě.

Součástí festivalu budou také praktické workshopy, anketa a samozřejmě jako obvykle skvělé občerstvení.

Snažili jsme se sestavit co nejpestřejší program včetně tradiční hudební scény a výstavy v předsálí. Snad vás bude inspirovat k vlastním výletům, cestám a expedicím.

Pokud máte nějaké náměty, tipy a návrhy, klidně se ozvěte.

Předběžný program je zveřejněn a postupně bude doplněn. Najdete ho ZDE.

HISTORII Ozvěn najdete ZDE a na fotografie z minulých Ozvěn se můžete podívat ZDE.

Aktuální informace najdete zde a na FB Ozvěny Ostrava.

Informace o termínech cestovatelských přednášek a hudebních koncertů na ostravsku, trampský časopis Cesty a mnohé další můžete sledovat na www.folkvostrave.cz nebo na FB stránce Folk v Ostravě.
 

Cestovatelský a hudební festival OZVĚNY probíhá vždy na jaře a podzim a spojuje projekci profesionálních i amatérských cestovatelských přednášek, filmů a diašou společně s hudebními vystoupeními převážně folk&country kapel.

 

 

Novinky

Pokud chcete dostávat informace o cestopisných a hudebních akcích v Ostravě a okolí, prosím vyplňte mailovou adresu. Děkujeme.