Z OSTRAVY NA KRAJ SVĚTA CHYTŘE A LEVNĚ - HANA MACHALOVÁ

Více zde: https://www.ozvenyostrava.cz/program/

Z Ostravy na kraj světa chytře a levně - Hana Machalová

 

Hana Machalová je expertkou na nízkonákladové cestování z našeho kraje. Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Dostaneme praktický návod, jak přímo z Ostravy vycestovat chytře a levně do celého světa, kdykoliv v roce i pokud máme jen pár dnů dovolené, rodinu a hluboko do kapsy.

Hanka obletěla 6x zeměkouli a i při zaměstnání navštíví kolem 16 zemí ročně. Bude nám inspirací, jak získat odvahu vydat se na vlastní pěst, jak přesvědčit blízké, že se bezpečně vrátíme domů. Dostaneme praktický návod, jak si splnit cestovatelské sny o exotických destinacích, jak letět k moři klidně 4x do roka a víkendy trávit v evropských metropolích, i když máme hluboko do kapsy. Dozvíme se, jak najít levné jízdenky, letenky, jak se dostat na letiště v okolí Ostravy a sestavit si program, abychom ušetřili i během cesty. Hanka boří mýty o tom, že cestování je drahé a časově náročné. Poradí, jak získat odhodlání vyrazit na vlastní pěst, jak přesvědčit blízké, že se bezpečně vrátíme domů. Ať jste dobrodruh snící o cestě na vzdálený kontinent nebo plánujete rodinnou dovolenou u moře či výlet do Paříže.

Po této přednášce se budete na cestování dívat úplně jinak. Doporučujeme vzít si notýsky na poznámky. Sdílejte svým přátelům a zajistěte si své místo v předprodeji včas.