Vážení a milí, přátelé, kamarádi, příznivci dálek a hudby

Program podzim 2019 - čeká nás 18 programových dní:

* KINO VESMÍR

* DK AKORD

* DK HLUČÍN

* PLANETÁRIUM

* KLUB PARNÍK

* DK MĚSTA OSTRAVY

* DDM PORUBA

* HUDEBNÍ BAZAR

* LITERÁRNÍ KAVÁRNA PANT

 

čtvrtek 14. 11. v 18.30  Ozvěny v Planetáriu: >>> více zde
ŠKODOU 100 DO NORSKA
- Lucie Vavrečková - Dvě cesty Škodou 100L z roku 1976 s odstupem dvou let na sever.
INDIE - VARANÁSÍ, koncert na sitár - Pavel Szabo. Připravil jsem si pro Vás nevšední formát přednášky, kde se dozvíte nejen o tom, jak jsem se rozhodl navštívit Indii a jak jsem se učil u mistra Mishry na hudební nástroj Sitár.

 

pátek 15. 11. v 19h  KONCERT v Parníku: TOPINQUI, HONZA A JINDŘIŠKA BROŽOVI (Devítka)  koncert >>> více zde

 

 

sobota 16. 11. ve 12h: OZVĚNY VE VESMÍRU: >>>  podrobný program  ZDE

151 DNÍ PACIFICKOU HŘEBENOVKOU - Lucie Kutrová STOPEM AFRIKOU - Tomáš Poláček  *  ARMÉNIE A GRUZIE - Pavel Svoboda  *  NOVÝ ZÉLAND - Zdeněk Špíšek * SKOTSKO - Jan Jelen *  TCHAJ-WAN - Pavel Švec *  JEDLÝ LES 2 - Marek Eiffel Lazecký CESTA DO JERUSALEMA - Kuba Donath a Timon Duda  HORY ČERNÉ HORY S KUDRNOU - Martina Kizová   DIGITÁLNÍ NOMÁDSTVÍ - Pavel Szabo Digitramp PAPUA, NOVÁ GUINEA V PROMĚNÁCH ČASU - Milan Daněk * STOPEM PO JIŽNÍ AMERICE - Bára Horsáková * a další

HUDBA V PŘEDSÁLÍ, VÝSTAVA – Petr Pazdírek,  WORKSHOPY

neděle 17. 11. ve 12h: OZVĚNY V AKORDU:  >>> podrobný program  ZDE

S UKULELE KOLEM SVĚTA - Alča Mahlejová a Mája Šnajdrová  *  1000 KM S KOLOBĚŽKOU PO ISLANDU- Veronika Jiříčková *  AMERICKÝ SEN  - Karolína Kilhofová a Denisa Zmeškalová  *  NA BIKU Z NOVÉHO ZÉLANDU DOMŮ - Bikepacking Nomads  *  AUSTRÁLIE - Marek Kovář  *   JIŽNÍ KOREA A MAROKO - Ondra Schenk  PODKARPATSKÁ RUS A UNIKÁTNÍ MINIPIVOVARY - Milan Belmondo Plch  ŠPANĚLSKO - Jan Vlček, Lukáš Sasín  JORDÁNSKO - Michael Stanovský  RUSKO A TRANSSIBIŘSKÁ MAGISTRÁLA - Ivo Fík Dokoupil  RUMUNSKÝ BANÁT - Vilda Kudrna * a další

 

pondělí  18.11.  V 18.15h VODÁCKÝ VEČER - Ozvěny v Domě kultury: Sjezd řeky Colorado, Moravice , Chorvatské řeky, Salza, Rumunsko - Petr Goldmann, Petr Krtek Přeček, Svatopluk Vajter >>> více zde

 

úterý 19. 11. v 19h  KONCERT - Trampsko v Parníku: ASTRA, ROBIN a ÁJA HILLOVI, RENÉ MATLÁŠEK a další >>> více zde

 

středa 20. 11. v 19h Ozvěny v Pantu: STOPEM SE PSEM DO ASIE - Slávek Král >>> více zde

 

pátek 22. 11. v 20h KONCERT v Hudebním barazu: ACOUSTIC IRISH koncert >>> více zde

 

úterý 26. 11. v 18.h Ozvěny v DDM Poruba: JAPONSKO - Jan Kudla >>> více zde

 

sobota 30. 11. v 15h KONCERT - Bluebells v Parníku: BG Styl, The Mc Millan's Brothers, Vrtáci, EFEM Grass a další koncert >>> více zde

 

úterý 3. 12. v 18h Ozvěny v DDM Poruba: MADEIRA - Jiří Hon >>> více zde

 

středa 4. 12. v 19h KONCERT v Klubu Parník: MIREK KOVÁŘÍK a SLUNÍČKO - vystoupení legendárního recitátora a vokální skupiny, koncert >>> více zde

čtvrtek 5. 12. v 19h KONCERT v Pantu PETR LINHART - vzpomínka na ČP8, koncert >>> více zde

 

 

úterý 17. 12. v 18h Ozvěny v DDM Poruba:  VIETNAM - Johana Horáková a Pavel Duda, ToPinQui >>> více zde