KONCERT FOLKOVÝCH PÍSNIČKÁŘŮ v Divadle Odvaz

Pátek 1.3.2019 v 19h ODVAZ V ODVAZU!!!!!!
Koncert ostravských folkových písničkářů v Divadle ODVAZ v rámci festivalu Jarní Ozvěny.
Vystoupí: RACEK, STŘÍBRO, DAVID,TESÁK a VÍŤA

RENÉ RACEK MATLÁŠEK:
Kapelník ostravské rodinné kapely MAROD, písničkář a básník, srandista každým coulem. Jeho životním krédem je najít vždy nějaký důvod k úsměvu, třebaže to někdy stojí nemalé úsilí. Smích je kořením života a Racek nemá rád plané, bez chuti a vůně.

DAVID BARTOŠ:
Všechno to začalo tak nějak nenápadně. První písničky začaly vznikat paralelně s mým příchodem na medicínu do Prahy – bylo to dávno, někdy v roce 2005 . Postupně vznikla zásoba jak profesně deformovaných písniček, tak i těch „normálních“. Přišly první malé koncerty, vystupování na kolejích, hraní pro kamarády. A už nebylo cesty zpátky – začalo mě to HODNĚ bavit.

PETR STŘÍBRO ČADIL:
Náš Stříbrák jak ho neznáte, Odskočí si od domovské DOMINIKY. Zahraje vlastní písně, které možná neznáte. Víte, že docela skvěle hraje na housle?

RENÉ TESÁK MATLÁŠEK a VÍŤA ŠTAIGL:
Mladý ostravský písničkář René Matlášek skládá písně plné pozitivní energie již od svých 13- ti let a vždy se snaží následovat své motto: "Dělám muziku tak, aby mě bavila a jediné co mne limituje, je má vlastní fantazie." V září 2017 pokřtil své první sólové album "Mezi prsty", které bylo hudebními kritiky velmi kladně přijato. Následovaly videoklipy k písním "Maková panenka" a "Mezi prsty". Nenechte si ujít jeho premiéru v ODVAZU, kde vystoupí se svým hudebním parťákem Víťou Štaiglem.