Čína -  anna lachetová

 

Po návštěvě Japonska a Austrálie nás zaujala Čína pro svoji jistou tajuplnost pro okolní svět, víceméně uzavřenost i když se zdá, že je otevřena světu,  krásnou přírodu, život, náboženství,  kulturu, pokrokovou techniku, megapole a v neposlední řadě také jídlo. Čínu jsme absolvovali s CK a českou  čínsky perfektně mluvící průvodkyní. K získání poznatků to bylo asi nejlepší řešení. Velmi nás Čína zaujala a rádi bychom se tam /na jiná místa / podívali znovu.

Pocházím ze Zašové u Rožnova p.R. Profesně  - absolvent VUT Brno, F Stavební. Pracovala jsem jako provozní  stavební technik na hlubinném dole 22 let, potom Realitní kancelář OKD, a.s. a DIAMO,s.p. cca 10 let. Nyní spokojená důchodkyně.

Záliba v cestování: Toulavé boty, poznávání cizích kultur, miluji přírodu  a setkání s lidmi, nepohodlí nevadí. Již s rodiči jako dítě, dostupné destinace v té době: Polsko, Maďarsko, NDR, ap. po revoluci vzdálenější destinace napřed individuálně: 2x USA  /západ, východ/, Costa Rica, JAR, Thajsko 3x, ap. později s přáteli Madagaskar, Indonezie /Java, Bali, Komodo, Rinca, Flores, Kanawa, Borneo/, Vietnam- Kambodia, Srí Lanka, později s vybranými CK - Kenya, Mexico, Egypt, Turecko,  Austrálie, Japonsko, Čína, Reunion, Mauricius, další. Cestujeme spolu s manželem.