JAK CHYTŘE NA LEVNÉ CESTOVÁNÍ  - HANA MACHALOVÁ

Důvodů zůstat doma je asi pět, důvodů vyrazit do světa je asi milionšestsettisíc, tak krásná planeta a tak málo času! 

Hanka obletěla 7x zeměkouli, je expertem na nízkonákladové cestování. Jako většina lidí – s rodinou, za vlastní peníze s pár dny dovolené ze zaměstnání navštíví běžně 12 zemí ročně. Bude nám inspirací, jak s nízkým rozpočtem vidět mnohem více, než si myslíme. Dostaneme praktický návod, jak si splnit cestovatelské sny o exotických destinacích, jak letět k moři klidně 4x do roka a víkendy trávit v evropských metropolích, i když máme hluboko do kapsy. Dozvíme se, jak najít levné jízdenky, letenky, jak se dostat na letiště v okolí Vsetína a sestavit si program, abychom ušetřili i během cesty. Hanka boří mýty o tom, že cestování je drahé a časově náročné. Poradí, jak získat odhodlání vyrazit na vlastní pěst, jak přesvědčit blízké, že se bezpečně vrátíme domů. Ať jste dobrodruh snící o cestě na vzdálený kontinent nebo plánujete rodinnou dovolenou u moře čí výlet do Paříže, po této přednášce se budete dívat na cestování úplně jinak.

Po celé republice dodává optimismus a kuráž lidem, kterým běžný život klade překážky ve splnění jejich cestovatelských snů. Přijďte si pro nové povzbuzení k vlastnímu objevování světa. Nyní si pro nás připravila návod, jak chytře cestovat po celý rok s tipy na cesty, které ušetří spoustu času a peněz. Uvidíte celou škálu možností a budete se dobře bavit. Její cesty sledujte na www.facebook.com/snadnodosveta.

Z médií:
rozhovor v rozhlase https://bit.ly/2ojB5do
o přednášce https://bit.ly/2ptVK1V
velký profil https://bit.ly/2MUNfY2

Po sérii úvodních přednášek Z Ostravy do světa – chytře, levně, často nyní přichází DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ, tentokrát s konkrétními cestami a rozpočty, jak nejlépe využít svých 25 dnů dovolené, státní svátky a víkendy během kalendářního roku, abyste i při studiu a zaměstnání byli na permanentní cestě kolem světa, na kterou si odskočíte z domova. Jak pracovat s programem, kam v kterou část roku jet a naplánovat efektivně cesty od zimy do léta a od léta do konce roku. Hanka boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Užívejte si světa plnými doušky i při běžném životě s rodinou, zaměstnáním a moravským příjmem. Uvidíte její cesty od Kanady, Havaje přes celou Evropu vč. mořských destinací po Čínu a Japonsko. Ukáže Vám, že život je dobrodružství, které nikdy nekončí a že je může prožívat každý z nás.