BALI, ZEMĚ BOHŮ A DÉMONŮ - Barbora Bajerová

Barbora Bajerová. Jsem (prozatím) stále studentkou VŠ v Olomouci, přírodovědecké fakulty. Přesněji vzato se specializuji na obor hydrobiologie. V minulém roce jsem úspěšně absolvovala státní závěrečné zkoušky a v letošním roce se snad dočkám také úspěšného obhájení diplomové práce :)

Jak jsem již zmínila jsem biolog a celý můj život je s biologií už od mých prvních krůčků spjatý. Začínalo to taháním žížal ze země, pokračovalo lovem ještěrek, kudlanek a pavouků a teď už si dovolím poškádlit i kdejakého hada. Jsem pozitivně myslící a veselý člověk, dokážu se nadchnout z maličkostí a můj dobrodružný duch mně již mnohdy odfoukl na velmi zajímavá místa. A těmto výzvám vždy vyjdu vstříc.

Jedním z těch zajímavých míst je ostrov Jihovýchodní Asie - Bali.

BALI, ZEMĚ BOHŮ A DÉMONŮ

Představím Vám tento jedinečný ostrov, jako místo na zemi, kde není nouze o KONTRASTY...

Představím Vám Zemi bohů a démonů, které vás v jeden moment strhnou svou okázale krásnou exotikou, fascinujícím hinduismem, skromností či přívětivou povahou místních lidí a vzápětí Vás srazí k zemi svou korupcí, nadstardním přepychem a mnohdy nepochopitelnou filosofií života.

Představím Vám populární perlu indického oceánu, která je stále na vrcholu své krásy ale turismus si také začíná brát svou daň.

ZPĚT NA PROGRAM