Vážení a milí, přátelé, kamarádi, příznivci dálek a hudby

JARNÍ OZVĚNY V  AKORDU - 26.-27.3.2022

sobota 26.3.2022 od 12h - 2 sály
 
   SÁL SVĚT
 
12.00 - 13.00  JAK JSEM VIDĚLA UKRAJINU - Hana Machalová více...
13.00 - 14.15  SÁM KOLEM SVĚTA - Tony Danilov alias Tonyho cysta více...
14.30 - 15.30  VIA FRANCIGENA ANEB VŠECHNY CESTY VEDOU DO ŘÍMA - I NA KOLOBĚŽCE - Veronika Jiříčková 
15.45 - 17.30  STOPAŘŮV PRŮVODCE PO ZEMĚKOULI - Slávek Král 
 
18.00 h - KONCERT FOLKOVÝCH SKUPIN  
19.00 - JOE AFTER (Ostrava)
19.30 - DŘEVO A STRUNY (Ostrava) - Vstup a vrať se -Dřevo a Struny - YouTube
 
 
   SÁL OSTROVY
 
12.00 - 13.00 MADEIRA - Katka a Ondra Gongalovi 
13.00 - 14.00 DVA ROKY V KARIBIKU - Tomáš Šapovalov
14.15 - 15.00 MAURICIUS A REUNION - Kristýna Veit Tesařová a Honza Tesař
15.15 - 16.15 PŮL ROKU VE SKOTSKU - Jan Husák
16.15 - 16.45 JAPONSKO - Petr Kahánek
17.00 - 18.00 BORNEO - Petr Blahuš

18.00 - 19.00 KORSIKA - Martin Mirinský

19 - xxx RUMUNSKO PĚŠKY, NA KOLE A NA MOTORCE - Marek Šimíček

 
 
neděle 27.3. 2022 od 12h - 2 sály
 
   SÁL SVĚT
 
12.00 - 13.00  ZAKARPATSKÁ UKRAJINA - Petr Blahuš
13.00 - 14.00  NA KOLE DO GRUZIE - Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách 
14.15 - 15.00  ČÍNA : DO YUNNANU S ORIENTALEM NA ČAJ - Jonáš Vrchovský 
15.15 - 15.45  BESKYDSKÉ VODNÍ POHLAZENÍ - Petr Pazdírek více...
15.45 - 16.15 OTUŽILEC Z LYSÉ - Ján Čupa
16.30 - 17.30 KANADA - Tomáš Štěpán
17.30 - 18.15 LETEM SVĚTEM S DRONEM - Radim Kolibík
18.30 - 20.00 UKRAJINA VČERA A DNES - Ivo Fík Dokoupil 
 
 
   3D STEREOSKOPICKÝ SÁL 
 
12.00 - 13.15   ROK V NORSKU ( 3D stereoskopicky) - Matěj Boháč
13.30 - 14.15   S PÁDLEM PO EVROPSKÝCH ŘEKÁCH - Petr Goldmann 
14.30 - 15.45   PERU A EKVÁDOR - Anet Walach
15.45 - 16.45   GUATEMALA S BATOHEM - Milan Zupko 
17.00 - 17.45   ARMÉNIE a GRUZIE - Pavel Švec 
18.00 - 19.00   ISLAND - Robin Balon
19.00 - 20.00   JIHOVÝCHODNÍ ASIE - VIETNAM A BARMA - Zuzana Sue Černíkovská
 
Změna programu vyhrazena
 
 
 
 
 

již proběhlo:

JARNÍ OZVĚNY NA VÝSTAVIŠTI ČERNÁ LOUKA

pátek 11.3. 2022
 

11h - NA KOLE KOLEM ČESKÉ REPUBLIKY – Filip Mihok

13h - ARMÉNIE a GRUZIE - NEZÁVISLÉ CESTOVÁNÍ (workshop)  – Pavel Švec

15.00 -  BESKYDSKÁ VODNÍ POHLAZENÍ – Petr Pazdírek

16.30 - ZAKARPATSKÁ UKRAJINA – Robin Balon

sobota  12.3. 2022

10.30 h - ALBÁNIE - Filip Mihok

12h – STOPAŘŮV PRŮVODCE ZEMĚKOULÍ – Slávek Král

13.45h – BAJKAL A RUSKÉ ŘEKY NA KANOI – Marek Šimíček

15h – TO NEJLEPŠÍ Z UKRAJINY - Hana Machalová

16.15 – S TUKTUKEM Z THAJSKA AŽ NA MORAVU- Tomáš Vejmola alias „Tomík na cestách“